Kursy wspinaczki

Firma BADUR oferuje kursy wspinaczki i szkolenia w skałkach oraz w sztucznych obiektach prowadzone przez instruktorów wspinaczki:

  1. Kurs wspinaczki na sztucznej ścianie
  2. Kurs uzupełniający: ze sztucznej ściany w skałki (drogi ubezpieczone)
  3. Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych
  1. Kurs wspinaczki na sztucznej ścianie przygotowuje uczestników do korzystania ze sztucznych obiektów wspinaczkowych. Wspinaczka halowa jest doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu i odreagowania stresów. Możliwość uprawiania jej przez cały rok jest kolejnym atutem tej dyscypliny sportu i stanowi doskonałe uzupełnienie aktywności ruchowej latem i zimą.
  2. Kurs uzupełniający: ze sztucznej ściany w skałki (drogi ubezpieczone) jest propozycją dla ludzi, przeszkolonych na sztucznej ścianie wspinaczkowej chcących kontynuować swoją działalność w skałkach. Jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu wiosną kiedy atmosfera sztucznej ściany daje się wszystkim we znaki. Podniesie Twoje umiejętności i technikę wspinania w naturalnej skale.
  3. Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych pozwala na zdobycie umiejętności umożliwiających samodzielne wspinanie się po drogach wyposażonych w stałe punkty asekuracyjne. Kurs pozwoli Ci na poznanie niezbędnej wiedzy potrzebnej by wspinać się w wielu regionach skalnych świata.

PO UKOŃCZENIU KURSÓW W firmie BADUR MOŻECIE LICZYĆ NA RABATY PRZY ZAKUPIE SPRZĘTU ORAZ ODZIEŻY GÓRSKIEJ.

TERMINY KURSÓW USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE